Украина

Корабли ФСБ РФ преследовали украинский морской буксир «Корец»

Пресс-центр Операции объединенных сил сообщил на свей странице в Facebook, что украинский морской буксир «Корец» был взят в сопровождение тремя российскими кораблями во время его выхода из пункта базирования в Мариуполе.

«С целью выполнения поставленных командованием Объединенных сил задач, а также отработки мероприятий боевой подготовки морской буксир «Корец» совершил плановый выход в море. Во время выхода из пункта базирования на дистанции около 10 морских миль был обнаружен надводный корабль, после визуального наблюдения его идентифицировали как сторожевой корабль. Он сблизился с буксиром на полторы мили, лег на параллельные курсы и продолжил следование курсу «Корец», — говорится в сообщении.

По данным ООС, неизвестным кораблем был российский «Краснодарец».

«Незваные гости оказался сторожевой корабль ФСБ РФ «Краснодарец» (проект 10412, шифр Светлячок). Приблизившись к нашему буксиру по левому борту на расстояние около трех морских миль, российский корабль дал полный ход и быстро увеличил расстояние, после чего взял «Корец» на сопровождение. В то же время второй корабль шел по правому борту, а третий держался на большом расстоянии где-то впереди», — рассказали украинские моряки.

Морський буксир «Корець» здійснив плановий вихід в море#ООС #операція_ОСЗ метою виконання поставлених командуванням Об’єднаних сил завдань, а також відпрацювання заходів бойової підготовки морський буксир «Корець» здійснив плановий вихід в море.Під час виходу з пункту базування на дистанції близько 10 морських миль був виявлений надводний корабель, після візуального спостереження його ідентифікували як сторожовий корабель. Він зблизився із буксиром на півтори милі, ліг на паралельні курси і продовжив слідування курсом «Корця».Непроханим гостем виявися сторожовий корабель ФСБ РФ «Краснодарець» (проект 10412, шифр «Світляк»). Наблизившись до нашого буксира по лівому борту на відстань близько трьох морських миль, російський корабель дав повний хід і швидко збільшив відстань, після чого взяв «Корець» на супровід. У той же час другий корабель йшов по правому борту, а третій тримався на великій відстані десь попереду.Не дивлячись на «неприємне сусідство», на борту буксира «Корець» відпрацювали питання протидиверсійної оборони корабля, виконали вправи практичних стрільб із штатного корабельного озброєння та стрілецької зброї. Вихід у море та виконання заходів бойової підготовки буксиром «Корець» прикривалися дивізіоном артилерії, на бойовому чергуванні перебували вертольоти армійської авіації та літаки винищувальної та штурмової авіації. Всі завдання на вихід в море було відпрацьовано.Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 10. März 2019

Читайте также:

Комментировать